O nas

 

Witamy serdecznie na stronie agencji reklamowej online.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy realizują się w swojej pracy. Naszą pasją jest tworzenie niebanalnych i niepowtarzalnych projektów w zakresie grafiki, fotografii, reklamy oraz informatyki. Łączy nas zamiłowanie do tworzenia rzeczy wyjątkowych, estetycznych i przede wszystkim trafiających w swoim przekazie do odbiorcy.

 

” Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy Klient jest dla nas wyjątkowy “.

 

Nie boimy się nowych wyzwań, jak również niestandardowych zleceń. Dzięki połączeniu umiejętności specjalistów z wielu branż jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wygórowane zapotrzebowania Klienta. Dzięki kompleksowym usługom zapewniamy bardzo dobre ceny z zachowaniem najwyższych standardów usług.

 

” Powiedz nam proszę, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą”.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę dotyczącą reklamy, od projektu poprzez realizację aż do finalnego produktu. Pragniemy, aby nasi Klienci docenili korzyści wynikające z kompleksowej obsługi w jednym miejscu. Z równym zapałem zajmujemy się niewielkimi zleceniami małych przedsiębiorstw, jak i kompleksową obsługą reklamową dużych firm i instytucji.

 

” Wierzymy w to, że mały budżet z czasem, w wyniku dobrych posunięć reklamowych, stanie się większy”.

 

Jesteśmy elastyczni i dlatego każdemu klientowi możemy zaproponować coś na miarę oczekiwań i możliwości finansowych firmy. Szanujemy czas klienta, dlatego to my najczęściej odwiedzamy klienta w dogodnym dla niego terminie, a podczas realizacji zleceń jesteśmy w stałym kontakcie, dzięki któremu możemy na bieżąco przedstawiać postęp prac i na każdym etapie wprowadzać zmiany w projekcie tak, aby efekt końcowy był czymś wyjątkowym, przewyższającym oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

 

” Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie ”.
Mark Twain

 

Aby potwierdzić nasze słowa, zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do przeczytania listów polecających, które otrzymaliśmy od naszych klientów. Jeśli zaczynasz dopiero swoją przygodę z biznesem, to nie bój się zapytać o propozycje reklamy dla Ciebie i Twojej firmy.

Pozdrawiamy

Zespół Artkis.

Podziel się